Bozcaada Aya Yorgi Evleri

Aya Yorgi Evleri

Otelimiz, ada merkezine 3 km uzaklıkta olup, doğanın içerisinde, zeytin ve meyva ağaçları ile çevrili, bağlar içerisinde 15.000 m2 lik bir alana konumlanmıştır. Bağ evlerimizde bulunan 12 odamız ile misafirlerimize eşsiz bir atmosfer sunmaktadır. Ayrıca bir adet odamızda hayvan dostu olarak düzenlenmiş olup, hayvan dostları ile seyahat eden misafirlerimize ayrılmıştır. Lütfen detayını resepsiyonumuza sorunuz.

Zevkli ve sade bir dekorasyona sahip odalarımız; ısıtma ve soğutmalı klima, düz ekran uydu tv, minibar, saç kurutma makinesi, kahve makinesi ile donatılmış olup, kablosuz internete erişim olanağı, otelimizi güç kesintilerinden etkilenmemesini sağlayan jeneratör, çamaşırhane, oda servisi gibi misafirlerimize konforun, ada atmosferi ile birleştiği bir tatil imkanı sunmaktadır.

Doğal bir şekilde bahçemizde ürettiğimiz zeytinyağımızın, sebzelerimizin, ev reçellerimizin; açık büfe olarak servis edildiği mükemmel kahvaltımızı takiben, spor sahamızda, havuz başında vakit geçirebilir, yaklaşık 3 km uzakta ve adamızın en güzel koylarından birinde olan siz müşterilerimize özel plajımızda da senenin yorgunluğunu sakinlik içerisinde, doğa ve deniz ile iç içe olaraktan giderebilirsiniz.